O mnie

psychoterapia-talowska
mgr Kamila Talowska
  • Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Dyplom z Psychologii Klinicznej i Psychologii Społecznej uzyskałam w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu. Ukończyłam kurs podstawowy psychoterapii systemowej w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej akredytowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Aktualnie jestem w procesie certyfikacji kontynuując szkolenie w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej w zakresie terapii indywidualnej oraz terapii rodzin. Odbyłam również wiele szkoleń z zakresu rozwoju osobistego oraz psychoterapii.
  • Dbając o dobro moich klientów pracuję pod regularną superwizją pod patronatem Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej.
  • Jestem członkiem nadzwyczajnym Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej.
  • Praktykę zdobywałam podczas stażu w Centrum Zdrowia Psychicznego na Oddziale Dziennym we Wrocławiu. W Stowarzyszeniu „Curatus” pracowałam z osobami z doświadczeniem choroby psychicznej pomagając im w aktywizacji wybranych obszarów funkcjonowania społecznego. Odbyłam również staż kliniczny w Centrum Neuropsychiatrii „Neuromed” pracując w zespole terapeutycznym Poradni Terapii Rodzin. Pracowałam w Domu Dziecka jako psycholog i terapeuta. Aktualnie prowadzę terapię w poradni Alter Ego we Wrocławiu oraz w prywatnym gabinecie psychoterapii. Realizuję swoje zainteresowania zawodowe również jako trener z zakresu psychologii i rozwoju osobistego.